“KUSH JE TI? S’KAM ARDHUR…”/ Përplasen keq Mateo dhe Kamila: Je xheloze për mua – AlpeGossip
“KUSH JE TI? S’KAM ARDHUR…”/ Përplasen keq Mateo dhe Kamila: Je xheloze për mua

“KUSH JE TI? S’KAM ARDHUR…”/ Përplasen keq Mateo dhe Kamila: Je xheloze për mua

Mateo dhe Kamila kanë pasur një takim sqaruar në studion e “Përputhen”, pas debatit të fundit që patën mes tyre. Kamila u ofendua pasi Mateo postoi foto me Edën në ditën kur ata kishin takimin duke e quajtur mungesë respekti.

'Kush je ti? S'kam ardhur për ty', përplasen keq Mateo

Mateo nga ana tjetër e akuzoi Kamilën se ajo flirton me Remilin e djemtë e tjerë.

Pjesë nga debati:

Kamila: Nëse ke respekt foton e postoje pas takimit

Mateo: Flet ti për respekt që në backstage ikën me Remilin, bën foto me Petron. Vazhdo dil me Remilin. Unë s’jam xheloz. S’jam këtu për ty. Kurse ti ndjen xhelozi sepse ke pëlqim të madh ndaj meje

Kamila: Qëkur unë kështu?

'Kush je ti? S'kam ardhur për ty', përplasen keq Mateo

Mateo: E ke shprehur që në momentin kur të kam zgjedhur në takim herën e parë. Qartësohu me veten.

Kamila: Jam shumë e qartë.

Mateo: Ti sot thua Mateo mua më pëlqen shumë, nesër thua mua më ka ikur pëlqimi se pashë një foto

'Kush je ti? S'kam ardhur për ty', përplasen keq Mateo

Kamila: Të thashë që nëse bën një sjellje që mua nuk më pëlqen më ikën pëlqimi

Mateo: Moj vajzë unë këtu nuk jam për ty. Kush je ti?

Kamila: Po ti kush je që më trajton mua kështu? Kush je ti?

Kamila më pas u çua nga karrigia dhe e la takimin përgjys duke i thënë Mateos: Ti mua s’më flet dot në këtë lloj mënyre. Mëso të flasësh njëherë.

'Kush je ti? S'kam ardhur për ty', përplasen keq Mateo