PO E VESHIN TË GJITHA VAJZAT E FAMSHME/ Ky është materiali më “in” i momentit (FOTO) – AlpeGossip
PO E VESHIN TË GJITHA VAJZAT E FAMSHME/ Ky është materiali më “in” i momentit (FOTO)

PO E VESHIN TË GJITHA VAJZAT E FAMSHME/ Ky është materiali më “in” i momentit (FOTO)

Vajzat tona të ekranit janë shum të “update-uara” me modën dhe këtë e shobim edhe në daljet e tyre publike apo në rrjete sociale.
E së funmdi shohim se një nga trendet kryesore ka të bëjë me veshjet të cilat përbëhen nga materiale saten.
Nëse ato i veshin vipet, atëherë padyshim që ky është materiali më “in” i momentit.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga vajzat e ekranit të cilat zgjodhën ta kishin këtë material pjesë të veshjeve të tyre:

Fjolla Morina

Lori Hoxha

Luana Vjollca

Nora Istrefi

Alketa Vejsiu

Aurela Hoxha

Albërie Hadërgjonaj

/AlpeNews.al