MOS E HUMBISNI/ Shikoni si duket atmosfera e festave në shtëpinë e Bebe Rexhës – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Shikoni si duket atmosfera e festave në shtëpinë e Bebe Rexhës

MOS E HUMBISNI/ Shikoni si duket atmosfera e festave në shtëpinë e Bebe Rexhës

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare e cila këtë vit është nominuar në disa site shqiptare si Personazhi i Vitit 2019, për kontributin e saj për të prekurit nga tërmeti në vend, së fundmi ka ndarë me ndjekësit në rrjetim social “Instagram” pamje nga ambjenti i shtëpisë së saj të rregulluar për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Shihet një ambjent shumë i ngrohtë dhe i bukur. Ngado ka zbukurime të ndryshme, një pemë gjigande dhe fjongo të kuqe nëpër çdo cep të dhomës.