KENI NEVOJË PËR IDE TË REJA? 7 vendet më të çuditshme ku kanë bërë dashuri VIP-at shqiptar – AlpeGossip
KENI NEVOJË PËR IDE TË REJA? 7 vendet më të çuditshme ku kanë bërë dashuri VIP-at shqiptar

KENI NEVOJË PËR IDE TË REJA? 7 vendet më të çuditshme ku kanë bërë dashuri VIP-at shqiptar

Kur vjen puna tek dashuria dhe ndjenjat e forta, imagjinata nuk njeh limite. Ja pse shpesh çiftet eksperimetojnë dhe nuk ngurojnë të njohin aspekte të tjera të vetes apo të njëri-tjetrit. Ndodh që marrëdhënia me partnerin mund të bëhet e mërzitshme vetëm në shtrat. Kështu që eksperimentet janë mëse të natyrshme.Më poshtë do të gjeni vipat që kanë rrëfyer përvojat e tyre më të veçanta dhe paksa të çmendura mbi raportet dashurore.

1.Një prej tyre që ka guxuar të bëjë dashuri me partneren në një vend aspak të zakonshëm, ka qenë Robert Berisha. Ai nuk ka nguruar të tregojë se eksperienca më e çuditshme ku ka bërë dashuri, ka qenë tek shinat e trenit. Dhe mbi të gjitha kishte siguruar edhe kushtet, pasi kishte marrë edhe dyshekun me vete.

2.Ndërsa Dj i njohur për publikun Sardi, ka treguar në një emision televiziv se vendi më i çmendur ku ka bërë dashuri ishte tek Syri i Kaltër, në ujë akull të ftohtë. Një vend shumë i vecantë në fakt, por me siguri një përvojë jo shumë e rehatshme.

3.Teksa një tjetër figurë e njohur e ekranit Rudina Dembacaj, ka rrëfyer mes batutash se vendi që do konsideronte aspak të zakontë ishte në det. Kështu ajo ka pohuar se eksperienca më e çuditshme ku ka bërë dashuri me partnerin ka qenë pikerisht deti.

4.Një tjetër VIP që nuk ka nguruar të eksperimentojë me partnerin, ka qenë moderatorja e dashur për publikun Ori Nebiaj. Ajo ka treguar se vendi më i çuditshëm ku ka bërë dashuri ka qenë në varkë, duke lundruar.

5.Renis Gjoka ka qenë një tjetër emër i ekranit që pa hezitim ka treguar eksperiencën e tij. I pyetur mbi përvojën më të çuditshme, ai ka rrëfyer se vendi që mban mend si aspak të zakontë për të bërë dashuri, ka qenë një banjo lokali.

6.Ndërkohë që Xhensila Pere i ka habitur të gjithë, teksa në një studio televizive ka treguar vendin e saj të pazakontë. Vendi më i çuditshëm ku ka bërë dashuri bukuroshja Xhensila me partnerin e saj ka qenë “mbi deve”. Shumë ide e çmendur por gjithësesi e guximshme.

7.Roza Lati, moderatorja që njihet për natyrën e saj pak të shfrenuar, ka rrëfyer eksperiencën e saj në një emision. Ajo ka theksuar se ka bërë shumë çmenduri por ka veçuar atë në pyll, ndërkohë që nuk ka dashur të tregojë një vend konkret. Me siguri vendi sekret i Roza Latit është vetëm për të, dhe aty ajo mund të eksperimentojë në shumë aspekte, gjithnjë me një partner në krah.