“NUK KANË LIDHJE ME FOTOT”/ Fqinj me familjen Kardashian-Jenner, Albërija i thotë të gjitha: Nuk janë aq të bukura… – AlpeGossip
“NUK KANË LIDHJE ME FOTOT”/ Fqinj me familjen Kardashian-Jenner, Albërija i thotë të gjitha: Nuk janë aq të bukura…

“NUK KANË LIDHJE ME FOTOT”/ Fqinj me familjen Kardashian-Jenner, Albërija i thotë të gjitha: Nuk janë aq të bukura…

Albërije Hadërgjonaj jeton në Shtetet e Bashkuara dhe ndan lagjen me disa nga personazhet më të njohur në Amerikë, mes të cilëve dhe familja Kardashian. Këngëtarja ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku mes të tjerash tregoi disa nga “të fshehtat” e tyre.

'Nuk kanë lidhje fare me fotot', fqinj me familjen

Albërija tha se vajzat e familjes Kardashian-Jenner janë shumë të thjeshta në përditshmëri, dalin me shapka, dhe se sipas saj, nuk janë aq të bukura sa në ekran.

'Nuk kanë lidhje fare me fotot', fqinj me familjen

Albërije Hadërgjonaj: Dalin me shapka. Nuk janë kaq të bukura sa në ekran

Dalina Buzi: Kanë pore, kanë celulit?

Albërije Hadërgjonaj: Ne shqiptarët jemi pak kështu… kemi qejf (të merremi me fjalë) Dhe i thashë mikes si janë këto kështu, se kur dalin aty të çmendin fare

Armina Mevlani: Duken njëlloj si në foto?

Albërije Hadërgjonaj: Jo, nuk kanë lidhje fare. Por nejse, edhe mua po të më shohësh në foto jam një kokrra e yllit, po të më shohësh kështu…

'Nuk kanë lidhje fare me fotot', fqinj me familjen

'Nuk kanë lidhje fare me fotot', fqinj me familjen

'Nuk kanë lidhje fare me fotot', fqinj me familjen