LOREDANA I ANULOI KONCERTET/ Mozzik i bën të papriturën, paralajmëron se... - AlpeGossip
LOREDANA I ANULOI KONCERTET/ Mozzik i bën të papriturën, paralajmëron se…

LOREDANA I ANULOI KONCERTET/ Mozzik i bën të papriturën, paralajmëron se…

Loredana e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas lajmit se një çift zviceran e akuzon për vje.dhje, ditën e sotme deklaroi se i ka anuluar koncertet. Reperja sqaroi se tani nuk është momenti i duhur për të festuar me fansat.

Ndërsa Mozzik nuk ka vendosur që të ndalet. Reperi me produksionin “2 Euro” ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një këngë të re.

Kënga e re e Mozzik do vijë në bashkëpunim me reperin Dardan i cili është shumë i njohur në Gjermani.

Në foton e fundit Mozzik shfaqet gjatë xhirimeve të klipit në një makinë Ferrari dhe në përshkrim zbulon pak nga teksti i këngës.