VETËM 15 VJEÇE/ E dini se kush është këngëtarja shqiptare në FOTO? – AlpeGossip
VETËM 15 VJEÇE/ E dini se kush është këngëtarja shqiptare në FOTO?

VETËM 15 VJEÇE/ E dini se kush është këngëtarja shqiptare në FOTO?

ehona Sopi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Pavarësisht, se prej disa kohësh, ajo është tërhequr nga muzika, mbetet shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Jehona është bërë nostalgjike, duke e kthyer pas në kohë. Ajo ka publlikuar në Instagram një foto, të 26 viteve më parë.

“Thash t’iu tregoj edhe fytyrën e asaj moshe. Viti 1995-1996”, ka shkruar artistja përmbi foton.

Kujtojmë që Jehona aktualisht është 41-vjeçe dhe aso kohe në këtë periudhë ishte 15-vjeçe./