“MEZI PO PRES…”/ Rita Ora gati të sjellë projektin e saj më të ri muzikor – AlpeGossip
“MEZI PO PRES…”/ Rita Ora gati të sjellë projektin e saj më të ri muzikor

“MEZI PO PRES…”/ Rita Ora gati të sjellë projektin e saj më të ri muzikor

Këngetarja me origjinë shqiptare, Rita Ora pas ka paralajmëruar fansat e saj së shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzkor.

Pas një pauze të gjatë në industrinë e muzikës, këngëtarja tashmë duket se është duke punuar për te sjellë projektet e saj muzikore të cilat janë kthyer gjithmonë në hite ku dëgjohen edhe sot.

Ajo e ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në një studio të Los Angeles-it dhe krahas saj ka shkruajtur : Duke punuar për diçka shumëë emocionuese sot!!! Mezi pres ta ndaj me ju! #femratmundtëbëjnëgjithçka

Postimi erdhi disa ditë pasi Rita u shfaq si imazh i kopertinës në revistën e njohur “Harpers Bazaar”. Ky vit për artisten ka qenë i mbushur plot me projekte ku dhe një ndër tyre është gjithashtu pjesëmarrja në jurinë e “The Voice of Australia” për të disatën vit rradhazi.