FANSI I PROPOZON PËR LIDHJE SERIOZE/ Moderatorja shqiptare i bën të papriturën – AlpeGossip
FANSI I PROPOZON PËR LIDHJE SERIOZE/ Moderatorja shqiptare i bën të papriturën

FANSI I PROPOZON PËR LIDHJE SERIOZE/ Moderatorja shqiptare i bën të papriturën

Moderatorja shqiptare, Dasara Karaiskaj, që në fillimet e saj është dalluar për tipin e drejtpërdrejt dhe pyetjet thumbuese.

Dasara është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe në media ku dhe shpesh herë është e ftuar në intervista të ndryshme. Së fundmi njëri nga ndjekësit, pavarësisht se moderatorja është e martuar i ka propozuar për lidhje serioze.

Në një postim të siguruar nga ‘Newsbomb’, fansi i shkruan në privat Dasarës: ‘Shumë këndshëm, do doja të njihesha me ty vetëm për lidhje serioze’, ndërsa Dasara nuk ngurron që t’i kthej përgjigje përpara të gjithëve duke i publikuar mesazhin.

‘Unë nuk të lë as përshtypjen si për serioze. Ejjjj, seriozisht, ç’a domethënë lidhje serioze? Akoma me këto terma idiote neve domethënë?’, i shkruan Dasara.