SË SHPEJTI ME NJË PROJEKT TELEVIZIV/ Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Jonida Maliqit (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI ME NJË PROJEKT TELEVIZIV/ Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Jonida Maliqit (FOTO)

SË SHPEJTI ME NJË PROJEKT TELEVIZIV/ Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Jonida Maliqit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë së shpejti me një projekt televiziv. Emisioni i saj do të jepet në Vizion Plus dhe tematika kryesore është lifestyle.

Kaq informacion e ka zbuluar vetë Jonida, ndërsa së fundmi është zbuluar dhe titulli. Drejtori i promocionit të Vizion Plus-it, Ilir Dyrmishi ka treguar për “monitor.al” se emisioni i ri do të quhet “Jonida’s Room”.

“Jonida’s Room” do të nisë së shpejti dhe do të jepet çdo të shtunë në prime time.