“MBETËM TETË ORË BASHKË”/ Elita zbulon dhuratën e parë që i ka bërë Gjiko dhe qenka epike (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MBETËM TETË ORË BASHKË”/ Elita zbulon dhuratën e parë që i ka bërë Gjiko dhe qenka epike (FOTO+VIDEO)

“MBETËM TETË ORË BASHKË”/ Elita zbulon dhuratën e parë që i ka bërë Gjiko dhe qenka epike (FOTO+VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi ishte së fundmi e ftuar në emisionin “5 datat”. Ajo tregoi të pathënat e njohjes së saj me reperin Gjiko, me të cilin sot është e martuar.

Elita tha se fillimisht refuzonte ta takonte, ndërsa më pas ka ndodhur e papritura: takimi i tyre i parë ka zgjatur 8 orë. Po ashtu, ajo zbuloi dhuratën e parë që i ka bërë reperi, e cila është shumë epike. Dhurata e parë ka qenë një bojë flokësh, pasi Gjikos nuk i pëlqente Elita bjonde (siç ishte në atë kohë).

“Në fillim nuk doja ta takoja, e kam shtyrë disa herë takimin, thoja ‘Jo nuk dua ta takoj’. Nuk mendoja se do më jepte atë energji që më dha. Në takimin e parë mbetëm 8 orë bashkë. Edhe dhurata e parë e Gjikos ka qenë një bojë flokësh e donte t’i bëja të zeza e tani nuk më le t’i bëj më bjonde”, tha moderatorja.