NUK NDALET ME AQ! Pasi erdhi në Shqipëri për të prekurit nga tërmeti, Bebe Rexha ka një tjetër surprizë për shqiptarët – AlpeGossip
NUK NDALET ME AQ! Pasi erdhi në Shqipëri për të prekurit nga tërmeti, Bebe Rexha ka një tjetër surprizë për shqiptarët

NUK NDALET ME AQ! Pasi erdhi në Shqipëri për të prekurit nga tërmeti, Bebe Rexha ka një tjetër surprizë për shqiptarët

Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis drejt vendit tonë dhe përzgjodhi dy familje për t’i rindërtuar shtëpitë pas tërmetit.

Bebe pa nga afër situatën e dhimbshme të shqiptarëve dhe dëgjoi kërkesat e tyre, ndërsa disa prej momenteve i ndau me ndjekësit e saj në Instagram. Mirëpo, këngëtarja nuk e ka lënë me kaq. Gjatë një interviste për emisionin “Pasditja ime”, ajo rrëfeu se ka në plan të kthehet sërish në Shqipëri, kësaj here për të mbajtur një koncert.Gjithashtu, Bebe shprehu dëshirën për një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, pasi së bashku bëjnë  fuqinë e femrës.