“PREKU SHUMË ZEMRA”/ Blero rikthen një prej KËNGËVE hit të tij (VIDEO) – AlpeGossip
“PREKU SHUMË ZEMRA”/ Blero rikthen një prej KËNGËVE hit të tij (VIDEO)

“PREKU SHUMË ZEMRA”/ Blero rikthen një prej KËNGËVE hit të tij (VIDEO)

“Fotografia” padyshim që është një ndër këngët hit të Bleros, e cila edhe pse ka vite që është publikuar, vazhdon të dëgjohet ende.

Me këtë kënga Blero preku shumë zemra, prandaj ka vendosur që ta ribëjë.

Më parë ka dalë në treg projekti muzikor i përpunuar, dhe menjëherë ka pasur impakt në publik.

Kënga është bërë remix nga ALBOS dhe menjëherë ka marrë qindra klikime në Youtube.

Publiku është shprehur entuziast për këtë këngë dhe duket se i paska marrë malli të dëgjojnë fjalët e ndjera që ka teksti.