KOLEKSION BIKINISH/ Linda Halimi e dashuruar me modelet e ndryshme… (FOTO) – AlpeGossip
KOLEKSION BIKINISH/ Linda Halimi e dashuruar me modelet e ndryshme… (FOTO)

KOLEKSION BIKINISH/ Linda Halimi e dashuruar me modelet e ndryshme… (FOTO)

Të gjithë e mbajmë mend Linda Halimi në fillimet e karrierës dhe peshën e saj problematike. Ndërsa tani, teksa vitet kanë kaluar, Linda jo vetëm që nuk e vuan më atë problem, por është një ndër femrat me forma trupi tepër të palestruara. Këto forma ajo i ekspozon shpesh në postimet e bëra në “Instagram”, sidomos tani në periudhën e verës. Këngëtarja gjatë kësaj kohe ka publikuar disa foto më bikini dhe duket se ajo është e dashuruar pas tyre.

Teksa ju hedhim një sy fotove të saj kuptojmë se Linda ka një koleksion të gjerë me rroba plazhi, të modeleve dhe materialeve të ndryshme. Ne po ju tregojmë disa nga bikinit që ndodhen në garderobën e saj.