Sharmi është thjesht i trashëguar, Enca sapo na tregoi prej kujt e ka marrë atë…(FOTO) – AlpeGossip
Sharmi është thjesht i trashëguar, Enca sapo na tregoi prej kujt e ka marrë atë…(FOTO)

Sharmi është thjesht i trashëguar, Enca sapo na tregoi prej kujt e ka marrë atë…(FOTO)

Shpeshherë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, shumë personazhe të njohur na prezantojnë me familjarët e tyre. Disa prej tyre i njihni e disa jo.

Vetëm pak më parë Enca ka publikuar një video teksa është duke drekuar me gjyshin e saj. Ai është duke ngrënë dhe Enca poi bën një video plot humor.

Përbri saj këngëtarja e “Dua” ka shkruajtur: “Unë e di prej kujt e kam marrë sharmin…”

Epo ne mund të themi se Enca ka të drejtë, pasi vetëm nga ai postim gjyshi i Encës duket një burrë mjaft i kujdesshëm dhe plot sharm.

Rikujtojmë se Enca është shumë e rezervuar në postimet e saj me familjarët në rrjetet sociale, por teksa ka qenë me gjyshin nuk i ka rezistuar tundimit për ta bërë këtë postim.