SOT MESHKUJT ÇMENDEN PAS SAJ/ Zanfina Ismailin para famës s’do e njihni – AlpeGossip
SOT MESHKUJT ÇMENDEN PAS SAJ/ Zanfina Ismailin para famës s’do e njihni

SOT MESHKUJT ÇMENDEN PAS SAJ/ Zanfina Ismailin para famës s’do e njihni

Këngëtarja e njohur e hitit “As i fundit, as i pari”, Zanfina Ismajli, është një ndër emrat më të njohur të showbizit, e cila gjithmonë ka tërhequr vëmendjen jo vetëm me punën, por edhe me bukurinë e saj.

Tashmë ajo numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan me fansat foto e video të ndryshme nga përditshmëria. Mirëpo, me siguri jeni kuriozë të dini se si dukej Zanfina para se të bëhej e famshme.

Në një foto të publikuar, këngëtarja shfaqet në moshë fare të vogël, me një shami mbi kokë dhe një varëse të madhe në qafë, teksa buzëqesh para aparatit fotografik. Me siguri askush nuk e ka njohur këngëtaren në foton të cilën mund ta shihni më poshtë.