DIOR MAHNIT NË MAROK/ Sfilata që po bën xhiron e rrjetit. Natyrë dhe qirinj të… – AlpeGossip
DIOR MAHNIT NË MAROK/ Sfilata që po bën xhiron e rrjetit. Natyrë dhe qirinj të…

DIOR MAHNIT NË MAROK/ Sfilata që po bën xhiron e rrjetit. Natyrë dhe qirinj të…

Maria Grazia Chiuri prezantoi koleksionin e ri të Christian Dior, “Cruise 2020” në një sfilatë të mahnitshme që u mbajt në Marrakech. Dior ka lënë pa fjalë dhe jo vetëm për veshjet por edhe nga ambjenti ku u mbajt sfilata.

Pasarela e madhe ishte vendosur në natyrë me qirinj të ndezur lundrues. Sfilata ishte organizuar jashtë kalendarit të zakonshëm të javës së modës por tërhoqi vëmendjen e gjithë mediave,rrjeteve në Jdo cep të botës.

Shihni disa nga veshjet që me iguri do të jenë trendi më i ri i 2020.

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020

Dior Cruise 2020