Këto 6 trende po bëjnë namin në Instagram dhe ju DUHET t’i njihni! – AlpeGossip
Këto 6 trende po bëjnë namin në Instagram dhe ju DUHET t’i njihni!

Këto 6 trende po bëjnë namin në Instagram dhe ju DUHET t’i njihni!

Kur keni nevojë të rifreskoni gardërobën tuaj ju me siguri që bëni një xhiro në Instagram për të parë se cilat janë trendet më të fundit të veshjeve në mënyrë që t’iu udhëzojnë në blerjet tuaja.

Me ardhjen e stinës së verës të gjithë kemi filluar nga blerjet për të qenë sa më “trendy” dhe për të pasur në gardërobën tonë stilet më të fundit të modës.

Nëse dhe ju keni në mendje të rinovoni gardërobën tuaj të verës duhet t’i hidhni një sy Intstagram-it dhe atë se çfarë kanë zgjedhur të veshin miqtë tuaj. Kohët e fundit në Instagram po bëjnë namin 6 trende, të cilat me siguri që do i shihni gjatë gjithë verës.

Rrobat e banjës me rrip

Fustanet e bardha

Sandalet me lidhëse

Fundet treçerekësh prej mëndafshi

Bluzat elastike me rrudha

Pantallonat me kuadrata gingham