“A ËSHTË DIKUSH…?” Romeo bëhet kaq romantik dhe ka një kërkesë speciale – AlpeGossip
“A ËSHTË DIKUSH…?” Romeo bëhet kaq romantik dhe ka një kërkesë speciale

“A ËSHTË DIKUSH…?” Romeo bëhet kaq romantik dhe ka një kërkesë speciale

Postimet romantike kanë qenë të rralla në llogarinë e Romeos, i cili mbrëmjen e kaluar ka treguar një anë tjetër të tij. “A është dikush, diku vetëm të të thotë se sa të dua unë?”, ka shkruar ai në një “Instastory”. Romeo nuk e ka adresuar tek askush këtë postim, ndonëse dozat e romancitetit lënë të kuptohet se i dedikohet një vajze. Deri më tani, Romeo është komentuar për një lidhje të mundshme me Aleksia Peleshin, vajzën e deputetit Niko Peleshi, por vetë ai nuk ka konfirmuar ende asnjë lajm.