“PALOMA ËSHTË ZJARRI I SHTËPISË”/ Miku i Ilir Shaqirit zbulon pse balerini nominoi Beniadën: Vetëm prej… – AlpeGossip
“PALOMA ËSHTË ZJARRI I SHTËPISË”/ Miku i Ilir Shaqirit zbulon pse balerini nominoi Beniadën: Vetëm prej…

“PALOMA ËSHTË ZJARRI I SHTËPISË”/ Miku i Ilir Shaqirit zbulon pse balerini nominoi Beniadën: Vetëm prej…

Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u komentuan disa nga ngjarjet më pikante nga spektakli i së martës të “Big Brother VIP”.

Në një lidhje “Skype” ishte ish-konkurrenti i “Big Brother”, Toros Shahnaian, i cili gjithashtu është edhe mik i balerinit të njohur, Ilir Shaqiri.

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir

Sipas Toros, ka shumë banorë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë tre javë që po flenë dhe nuk po bëjnë asgjë.

Duke komentuar disa prej banorëve, Shahnaian tha se “Paloma është zjarri i shtëpisë, ndërsa Beniada vajza evropiane”.

Ndërsa i pyetur në lidhje me nominimet që bëri miku i tij, Iliri, mbrëmjen e djeshme, ish-konkurrenti i “Big Brother” tha se “Beniadën e ka nominuar vetëm prej bashkëshortes”, për asgjë tjetër.

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir