BORA ZEMANI APO ORI NEBIAJ? Nis sezoni i ri i “Përputhen”, kush është MODERATORJA e preferuar e publikut (REAGIMET) – AlpeGossip
BORA ZEMANI APO ORI NEBIAJ? Nis sezoni i ri i “Përputhen”, kush është MODERATORJA e preferuar e publikut (REAGIMET)

BORA ZEMANI APO ORI NEBIAJ? Nis sezoni i ri i “Përputhen”, kush është MODERATORJA e preferuar e publikut (REAGIMET)

Ditën e djeshme nisi formati më i dashur për publikun “Përputhen”, dy sezone më parë emisioni është drejtuar nga Bora Zemani por këtë sezon drejtuese është zgjedhur Ori Nebiaj.

Bora Zemani u largua nga “Përputhen” pasi së shpejti do e shohim në një format tjetër në “Dancing with the Stars”.

Me Bora Zemanin emisoni i dashurisë arriti një sukses të jashtëzakonshëm dhe ajo ishte gjithashtu e preferuara e publikut. Edhe pse Ori Nebiaj ka një karakter ndryshe dhe jo shumë e njohur për publikun si moderatore ajo u mundua që puntatën e parë të “Përpithen” ta drejtonte si duhet por pa patur ndikim tek publiku.

Ori Nebiaj nuk është pritur mirë nga publiku pasi ata u mësuan ta shihnin këtë emision nën drejtimin e Bora Zemanit.

Në rrjet ka pasur shumë komente ku ndjekësit thonë se ky emsion nuk shikohet më pa Bora Zemanin.

Alpegossip.al ju sjell disa nga komentet e ndjekësve të këtij formati.