Na lodhi por më në fund Xhensila PRANON shtatëzaninë/ Me dorën tek barku: Do të jemi TRE… (FOTO) – AlpeGossip
Na lodhi por më në fund Xhensila PRANON shtatëzaninë/ Me dorën tek barku: Do të jemi TRE… (FOTO)

Na lodhi por më në fund Xhensila PRANON shtatëzaninë/ Me dorën tek barku: Do të jemi TRE… (FOTO)

Prej kohësh është përfolur për shtatëzani të mundëshme por vet Xhensila e ka refuzuar me të madhe, madje duke bërë dhe ironi në rrjetet sociale me lajmet për të.

Pas videove të shumta të fansave ku ajo shaqet me barkun e rrumbullakosur, sot më në fund e pranoi vet duke thënë : “Do te behemi tre..”

/AlpeNews.al/