“LËKURË E BUKUR SI NJË LIBËR PËR TU NGJYROSUR”/ Komenti i Noizy-t tek foto e Dafinës do ju shkrijë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
“LËKURË E BUKUR SI NJË LIBËR PËR TU NGJYROSUR”/ Komenti i Noizy-t tek foto e Dafinës do ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

“LËKURË E BUKUR SI NJË LIBËR PËR TU NGJYROSUR”/ Komenti i Noizy-t tek foto e Dafinës do ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më interesante dhe më të suksesshme të industrisë muzikore. Përpos stilit të saj të veçantë në muzikë, apo ka edhe një stil identifikues në veshje dhe në paraqitje. Gjithmonë të bukur dhe në formë e shohim, ashtu si edhe në foton e fundit që Dafina ka postuar në Instagram.

Ajo çfarë na ka rënë ne në sy ka qenë komenti epik i Noziy-t i cili ka theksuar trupin e bukur të këngëtares e mbushur me tatuazhe. “Lëkurë e bukur si një libër për t’u ngjyrosur’, ka komentuar Noizy tek fotoja e Dafina Zeqirit.

Ajo ka të mbuluar pothuajse tërë trupin me disa shenja mistike, ndërkohë që vlen të rikujtojmë se Noizy dhe Duffy para pak kohësh kanë patur konflikt me njëri-tjetrin, por mesa duket tani i kanë lënë pas dhe janë miq shumë të mirë.