VITIN E KALUAR BËRI NAMIN/ Por si i kanë raportet sot Tayna me Don Phenom (FOTO) - AlpeGossip
VITIN E KALUAR BËRI NAMIN/ Por si i kanë raportet sot Tayna me Don Phenom (FOTO)

VITIN E KALUAR BËRI NAMIN/ Por si i kanë raportet sot Tayna me Don Phenom (FOTO)

Vitin e kaluar bashkëpunimi i Don Phenom me Taynën “Columbiana” ishte një bashkëpunimet më të suksesshme dhe kënga e tyre u kthye në hit. Dyshja dukej se kishin marrëdhënie shumë të mira shoqërore, por së fundmi po përflitet e kundërta.

“InTV” ka vënë re se dy këngëtarët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo ka bërë të përflitet se Tayna dhe Don Phenom e kanë prishur miqësinë.

Nuk dihet nëse kjo është e vërtet dhe as arsyeja pse ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Kujtojmë që Tayna dhe Don Phenom së fundmi publikuan këngë të reja që u pëlqyen shumë nga publiku. Tayna publikoi “Caliente” ndërsa Don Phenom publikoi dy bashkëpunime me Ronela Hajatin, “Dilema” dhe “Çohu”.