HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fatma Methasani një “AKREP” që e tërheq dashurinë si “magnet” (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fatma Methasani një “AKREP” që e tërheq dashurinë si “magnet”  (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Fatma Methasani një “AKREP” që e tërheq dashurinë si “magnet” (FOTO)

Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së akrepi

Ne do ju tregojmë të gjitha karekteristikat që e bëjnë Fatmën një akrep të vërtetë.

 Njerëzit që i përkasin shenjës së akrepit kanë një energji të pashterueshme dhe këtë Fatma na e ka demonstruar me emisionin e saj “Fun Day’ që është shumë i ndjekur dhe i veçantë nën moderimin e saj.

Besnikërisa e një akrepi është e mrekullueshme dhe Fatma e zotëron plotësisht këtë karakteristikë në raportin e saj ndaj “Fun Day”.

 Akrepët janë të vërtetë, tentojnë të jenë sa më vetvetja dhe kjo është në fakt arsyeja madhore që përse të gjithë e duan Fatmën. E ëmbël, e çiltër dhe e bukur, Fatma e tërheq dashurinë e publikut si “magnet”.

Akrepat janë pasionantë dhe kjo shfaqet qartazi në lidhjen që Fatma ka me Alfion,  detajiste dhe gjithmonë në kërkim të “thyerjes” së monotomisë.  

   

/AlpeNews.al