NUK E PRISNIM ASPAK/ Shikoni dhe habituni nga çmimi i bluzës së Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM ASPAK/ Shikoni dhe habituni nga çmimi i bluzës së Ledri Vulës (FOTO)

NUK E PRISNIM ASPAK/ Shikoni dhe habituni nga çmimi i bluzës së Ledri Vulës (FOTO)

Ledri Vula, këngëtari i dashur i publikut shqipar gjithashtu njihet dhe si një nga personazhet që vishet më bukur në showbiz. Ai shpesh është i komentuar për stilin e tij dhe veshjet e shtrenjta që ka. Jemi mësuar ta shohim ta veshur me marka dhe me veshje të cilat kushtojnë më shumë se normalja.

Por këtë herë mesa duket dhe ai ka zgjedhur të na surprizojë si Lori. Sipas profilit të Instagramit ”What They Wearin”, Ledri ndryshe nga pjesa më e madhe e rasteve, ka zgjedhur të veshë një bluzë nike e cila kushton vetëm 35€. Mesa duket dhe Ledri di ta bëjë balancën e të veshurit shtrenjtë dhe të veshurit normalë.

Njësoj si dhe Lori Hoxha, edhe Ledri na tregon se për tu veshur bukur jo domosdoshmërisht duhet të shprenzosh shumë para. /AlpeGossip.al