PUBLIKOI FOTON "TOPLESS" NË INSTAGRAM/ Ronela Hajati bllokon komentet (FOTO) - AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON “TOPLESS” NË INSTAGRAM/ Ronela Hajati bllokon komentet (FOTO)

PUBLIKOI FOTON “TOPLESS” NË INSTAGRAM/ Ronela Hajati bllokon komentet (FOTO)

Disa orë më parë Ronela Hajati publikoi një foto ku nuk kishte veshur asgjë sipër dhe gjithashtu e kthyer me kurriz duke ekspozuar të pasmet super seksi.

Komentet e fansave ishin të shumtë e mesa duket këngëtares nuk i paska pëlqyer kjo gjë dhe i ka bllokuar ato.

Sigurisht që ndër to kishte dhe komente negative e mesa dukej kjo ka qenë arsyeja.