Dukej vërtet SEKSI, por a e dini sa ka kushtuar veshja që e bëri Luanën të ndizte rrjetin? – AlpeGossip
Dukej vërtet SEKSI, por a e dini sa ka kushtuar veshja që e bëri Luanën të ndizte rrjetin?

Dukej vërtet SEKSI, por a e dini sa ka kushtuar veshja që e bëri Luanën të ndizte rrjetin?

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, sidomos për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë jo vetëm në Instagram, por edhe në ekran.

 

Moderatorja mbrëmjen e djeshme dukej shumë seksi e veshur me një fund të ngushtë dhe kanotiere në ngjyrë bezhë.

Por siç duket Luana nuk harxhon shumë për veshjen pasi fundi dhe kanotierja që ajo mbante veshur dje kushtonin gjithsej 195 euro, fundi kushton 104 euro ndërsa kanotierja vetëm 91 euro.

Gjithashtu Luana mbrëmë me këtë veshje u krahasua me Kim Kardashian, për shkak të formave dhe stilit të veshjes.