Çudia ndodhi: Jonida Shehu publikon për herë të parë një FOTO me bashkëshortin – AlpeGossip
Çudia ndodhi: Jonida Shehu publikon për herë të parë një FOTO me bashkëshortin

Çudia ndodhi: Jonida Shehu publikon për herë të parë një FOTO me bashkëshortin

Jonida Shehu, një nga moderatoret më të përfolura të momentit e ka ruajtur gjithmonë jetën e saj private si të tillë, larg medias dhe rrjeteve sociale. Edhe bashkëshorti i saj, skenografi Albi Çifligu ka bërë të njëjtën gjë, duke ekspozuar në llogarinë e tij në Instagram vetëm punët e tij.

Megjithatë rregullat janë thyer dhe ka qënë vetë moderatorja e cila është dorëzuar dhe ka publikuar më në fund një foto me bashkëshortin e saj. Madje përbri fotos ajo ka shkruar:

“E dua”.

E përsa i përket jetës profesionale, Jonida Shehu nuk ka dhënë akoma asnjë lajm se në cilin televizion do ta shohim sërish.