NUK DO TI BESONI SYVE/ Morena Taraku bën ndryshimin në pamje dhe duket komplet si Angelina Jolie - AlpeGossip
NUK DO TI BESONI SYVE/ Morena Taraku bën ndryshimin në pamje dhe duket komplet si Angelina Jolie

NUK DO TI BESONI SYVE/ Morena Taraku bën ndryshimin në pamje dhe duket komplet si Angelina Jolie

Këngëtarja e njohur Morena Taraku di mjaft mirë si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe të publikut. Ajo publikon vazhdimisht foto provokuese që bien në sy të të gjithëvë. Morena gjithmonë është shfaqur e kuruar deri në detaje dhe ka treguar se ka qejf të eksperimentojë me lookun e saj.

Gjatë sezonit të verës ajo tregoi një paqëndrueshmëri të madhe përsa i përket ngjyrës së flokut. Në qershor të këtij viti u shfaq me flokë në ngjyrë lajthi dhe vetëm pas ca kohësh ajo bëri një ndryshim drastik duke u shfaqur me flokë jeshile neon nga të cilat u bezdis shumë shpejt. Më pas Morena u kthye në bjonde, një ngjyrë të cilën e mbajti për një kohë.

Vetëm së fundmi, me ardhjen e vjeshtës, këngëtarja ka hequr dorë nga flokët bjonde dhe ka bërë ndryshimin e rradhës. Ajo i ka lyer flokët në ngjyrë kafe të hapur dhe krehja që iu ka bërë, e bën të duket krejt tjetër njeri. Në pamje të parë ajo të krijon përshtypjen e Angelina Jolie kur ishte e re. Për më shumë, shikojeni me sytë tuaj: