Ndodhen me pushime/ Stresi dhe Kejsi po i bëjnë njëri-tjetrit fotot më seksi (FOTO) – AlpeGossip
Ndodhen me pushime/ Stresi dhe Kejsi po i bëjnë njëri-tjetrit fotot më seksi (FOTO)

Ndodhen me pushime/ Stresi dhe Kejsi po i bëjnë njëri-tjetrit fotot më seksi (FOTO)

Pasi e bënë publike lidhjen e tyre, Stresi dhe Kejsi po shijojnë disa ditë pushimesh të merituara.

Këto mund të jenë pushimet e para të tyre, të paktën në statusin e një çifti të martuar.

E sigurisht si çdo çift tjetër, edhe Stresi me Kejsin janë shndërruar në fotografët personalë të njëri-tjetrit dhe po bëjnë fotot më seksi gjatë pushimeve.

Së fundi, ata ndodhen në Velipojë, nga ku kanë publikuar disa foto vërtet të zjarrta.

Mund të themi se Stresi ia ka marrë dorën të nxjerrë hiret e partneres së tij, e cila duket shumë joshëse

nga kjo pishinë.