PORTRETI I BUKUR FAMILJAR/ Sabri Fejzullahu darkon bashkë me Ermalin dhe nipërit (FOTO) – AlpeGossip
PORTRETI I BUKUR FAMILJAR/ Sabri Fejzullahu darkon bashkë me Ermalin dhe nipërit (FOTO)

PORTRETI I BUKUR FAMILJAR/ Sabri Fejzullahu darkon bashkë me Ermalin dhe nipërit (FOTO)

Sabri Fejzullahu ka shpenzuar kohë të çmuar bashkë me familjen e tij.

Ishte Ariana, bashkëshortja e Ermalit, ajo e cila ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën sjell portretin e bukur familjar.

Që të gjithë ishin me buzëqeshje në fytyrë, ndërsa natyrisht që më i lumturi ishte Sabri Fejzullahu që , Sabri dhe Ermal Fejzullahu janë shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten mirë nga publiku.