Kejvina Kthella me pushime në Ibiza/ Komentuesi e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella me pushime në Ibiza/ Komentuesi e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO)

Kejvina Kthella me pushime në Ibiza/ Komentuesi e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO)

Tashmë me siguri shumica prej jush po vrasin mendjen për të planifikuar se si do ti kalojnë pushimet duke marrë parasysh se muaji i gushtit është i njohur si muaji i pushimeve.

Kejvina me fotot e postuara në Instagram, na tregoi format e saj super seksi e veshur me bikini ndërsa si check-in kishte vendosur destinacionin e parapëlqyer nga shumë të rinj pikërisht Ibiza-n në Spanjë.

Por a është vërtet Kejvina në Ibiza?

Mesa duket jo dhe këtë e ka zbuluar një komentuese me reagimin që ka lënë në foton e postuar nga bukuroshja bionde.

“Si bon kot, del në Durrës e thotë jam në Spanjë. Pfff mashtruese”, shkruan komentuesja ndërsa Kejvina ja ka kthyer kështu: “Hahaha, shhhht mos trego”.

Po ju si mendoni, a po i kalon Kejvina pushimet në Ibiza apo Durrësi ngjan shumë me Ibiza-n? Gjykojeni si të dëshironi.