Rrobat e plazhit që “DUHET” ti keni! Ja çfarë na këshillojnë VIP-et për këtë VERË (FOTO) – AlpeGossip
Rrobat e plazhit që “DUHET” ti keni! Ja çfarë na këshillojnë VIP-et për këtë VERË (FOTO)

Rrobat e plazhit që “DUHET” ti keni! Ja çfarë na këshillojnë VIP-et për këtë VERË (FOTO)

Vera erdhi dhe ajo çfarë i shqetëson më shumë femrat janë rrobat e plazhit. Çfarë ngjyre, cfarë modeli, forme e të tjera si këto pyetje janë në kokën e tyre përpara se të bëjnë zgjedhjen e tyre.

Por a e dini se cilat janë rrobat e banjës më “in” të momentit?

Nëse ende nuk e keni zgjedhur se çfarë do të vishni në plazh këtë sezon veror, AlpeNews.al ju sjell disa modele që të famshmet shqiptare kanë përdorur.

Me ose pa aksesorë, në fotot e mëposhtme do të shihni rrobat e banjës “must” që duhet me patjetër të jenë në garderobën tuaj.

Armina Mevlani

Rashel Kolaneci

Era Istrefi

Jonida Maliqi

Alesia Bami

Lori Hoxha

Nora Istrefi

Alba Hoxha

Anxhelina Hadergjonaj

Franceska Jace

Zaimina Vasjari

Oriola Marashi

Aurela Hoxha

Nevina Shtylla

Përgatiti AlpeNews.al