Rikthehet në rrjete sociale, plasin GAFAT! Rashel postoi videon seksi me bikini, fansi dalloi këtë detaj (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Rikthehet në rrjete sociale, plasin GAFAT! Rashel postoi videon seksi me bikini, fansi dalloi këtë detaj (FOTO+VIDEO)

Rikthehet në rrjete sociale, plasin GAFAT! Rashel postoi videon seksi me bikini, fansi dalloi këtë detaj (FOTO+VIDEO)

Pas largimit të saj nga televizioni, Rashel Kolaneci përpiqet t’i mbajë rreth 260 mijë fansat e saj, përmes postimeve në rrjetet sociale.

Postimi i fundit ishte një video e shkurtër provokuese, e kthyer nga vera e kaluar.

Ndërsa ndodhet në pishinë dhe tregon asetet, ajo që tërheq vëmendjen e shumë nga fansave e tërheq makijazhi i tepruar.

Femrat në pishinë supozohet që të jenë sa më natyrale, por Rasheli e hodhi poshtë këtë “rregull” të pashkruar.

Një fans dalloi këtë detaj, për të cilën iu drejtua se, vetëm në dasmë mund të bënte një makijazh të tillë kaq të rënduar.

 

Përgjigjja e Rashelit ishte ironike ose e sinqertë:

“Isha mbas dasmës këtu prandaj”.

Një tjetër ndjekës, u kap me veshjen: