Olsi publikon videon pasionante, por Xheni ka diçka për t'i thënë (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
Olsi publikon videon pasionante, por Xheni ka diçka për t’i thënë (FOTO+VIDEO)

Olsi publikon videon pasionante, por Xheni ka diçka për t’i thënë (FOTO+VIDEO)

​Ish banori i Big Brother ka ndarë në rrjetet sociale një video plot puthje, por pas kësaj fshihet diçka.
Olsi Klosi me sa duket ka ën plan që këtë verë ta kalojë beqar. Mesazhet e djeshme, ishin sinjale se lidhja e tij me brunen misterioze kishte marrë fund.

Në video shfaqen çifte që shkëmbejnë puthje dhe një djalë në fund duke u relaksuar dhe shijon një shishe birre. Pikërisht ky i fundit do të ishte Olsi gjatë verës.

Por në këtë video nuk mund të mos komentonte dhe Xheni, e cila pas ndarejs nga Benardi është zyrtarisht beqare.