Dorina Mema shfaqet më seksi seç e prisnit, ja si duket ajo... (FOTO) - AlpeGossip
Dorina Mema shfaqet më seksi seç e prisnit, ja si duket ajo… (FOTO)

Dorina Mema shfaqet më seksi seç e prisnit, ja si duket ajo… (FOTO)

Dorina Mema është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj seksi dhe shumë të ushtruar.

Pasi është modele fitnesi, ajo reklamon shumë produkte të kësaj fushe.

Këtë herë është shfaqur duke promovuar produkte të brendit të njohur “Addidas” dhe dukej shumë seksi e në formë.

Ndryshe, ajo është nënë por përsëri duket si një 20 vjecare.