Bleona Qerreti po plaket, dhe këtë ja tregon gjoksi i saj i varur! (FOTO) - AlpeGossip
Bleona Qerreti po plaket, dhe këtë ja tregon gjoksi i saj i varur! (FOTO)

Bleona Qerreti po plaket, dhe këtë ja tregon gjoksi i saj i varur! (FOTO)

Bleona Qerreti është këngëtarja shqiptare e cila prejt 10 viteshe jeton në L.A të Shba-së.

Ajo mbrëmjen e djeshme ka qëne e ftuar në ndarjen e çmimeve ”Oskar 2018”.

Por duket se veshja e saj në parakalimin e tapetit të kuq nuk ka qënë i denjë.

Ajo ishte e veshur me një fustan të zi rrjetë dhe binte në pah gjoksi i saj. Mediat e huaja e kanë quajtur atë madje dhe ”aktoria shokuese”.

Por një detaj që u vu re ishte se ai dukej disi i varur dhe në një gjëndje jo perfekte. Të jetë plakur Bleona?!