”I ÇMENDI” TË GJITHË/ Rudina Dembacaj poston fotot e nxehta dhe fansat u fiksuan (FOTO) – AlpeGossip
”I ÇMENDI” TË GJITHË/ Rudina Dembacaj poston fotot e nxehta dhe fansat u fiksuan (FOTO)

”I ÇMENDI” TË GJITHË/ Rudina Dembacaj poston fotot e nxehta dhe fansat u fiksuan (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka tërhequr vëmendjen me setin e radhës. Duket se Dembacaj i ka pasion fotot dhe realizon poza të ndryshme, në të cilat nxjerr në pah tiparet e bukura.

‘E nxehtë’, me stil vintage, veshur me fund të bardhë me pika të zeza dhe bluzë të zezë velvet, që i nxirrte në pah të gjithë gjoksin bombastik, aktorja tërhoqi vëmendjen.

Nuk kanë rreshtur komentet që komplimentojnë moderatoren, e cila duket mjaft seksi.