KJO NUK MENDOHEJ/ Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kjo është arsyeja – AlpeGossip
KJO NUK MENDOHEJ/ Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kjo është arsyeja

KJO NUK MENDOHEJ/ Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis sot, kjo është arsyeja

Këtë mbase do nuk e kemi menduar.

Por, që sot e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyjnë në një rivalitet e kjo për një arsye.

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim.