SURPRIZON AKTORI I PORTOKALLISË/ Rezart Veleshnja i propozon publikisht moderatores së njohur shqiptare - AlpeGossip
SURPRIZON AKTORI I PORTOKALLISË/ Rezart Veleshnja i propozon publikisht moderatores së njohur shqiptare

SURPRIZON AKTORI I PORTOKALLISË/ Rezart Veleshnja i propozon publikisht moderatores së njohur shqiptare

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të komentuar në showbiz si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private. Aktori tërheq shpesh vëmendjen me postimet e tij në rrjete sociale, shumica prej të cilave janë për të qeshur, por me foton e fundit Rezarti i ka habitur të gjithë.

Aktori shfaqet me moderatoren e njohur Ori Nebijaj dhe në përshkrimin e fotos i propozon asaj të fejohen. “Ori Nebijaj kur do fejohemi ne?”, shkruan Rezarti.

“Me unazë (emoji) nesër live”, ja kthen Ori duke treguar kështu se e gjitha ishte shaka mes tyre.