DALIN PAMJET E FSHEHTA/ Këngëtarja shqiptare i hyn në shtrat burrit të martuar (VIDEO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET E FSHEHTA/ Këngëtarja shqiptare i hyn në shtrat burrit të martuar (VIDEO)

DALIN PAMJET E FSHEHTA/ Këngëtarja shqiptare i hyn në shtrat burrit të martuar (VIDEO)

Këngëtarja e “IDGAF”, Dua Lipa i ka përgatitur një surprizë moderatorit Jimmy Kimmel duke e lënë atë pa fjalë. Me ndihmën e bashkëshortes së Kimmel, Dua xhiroi videon e fshehtë së bashku me një grup kërcimtarësh, duke u futur në dhomën e gjumit të moderatorit teksa ai flinte.

Në video shihet Dua e cila hyn pa bërë zhurmë e më pas nis muzika me këngën e saj “Electricity” teksa këngëtarja shqiptare hidhet në shtratin e Kimmel.

Moderatori shihet i habitur nga surpriza dhe në fund Dua e pyet si ishte teksa shtrihet pranë tij.