NA HABITËN! Kujt ja kishte marrë mendja që Blendi Klosi dhe Anjeza Maja të kërcenin valsin kaq bukur (VIDEO) – AlpeGossip
NA HABITËN! Kujt ja kishte marrë mendja që Blendi Klosi dhe Anjeza Maja të kërcenin valsin kaq bukur (VIDEO)

NA HABITËN! Kujt ja kishte marrë mendja që Blendi Klosi dhe Anjeza Maja të kërcenin valsin kaq bukur (VIDEO)

Pallati i Kongreseve mbrëmjen e së shtunës i është rezervuar fustaneve të gjatë të zonjave dhe  kostumeve ceremonialë të zotërinjve. Ishte Balloja Vjeneze në Tiranë dhe të ftuar ishin trupa diplomatike në Tiranë, personazhe të artit, medias e biznesit, që kishin vetëm një qëllim: Të kërcenin vals.

Mes tyre duket se ka qenë edhe Blendi Klosi bashkë me zonjën e tij Nora Klosi, por për partnere valsi nuk zgjodhi atë por mikeshën e saj të ngushtë, Anjeza Majën.

Pa ngatërruar asnjë hap e asnjë lëvizje, valsi vjenez u ekzekutua me përpikmëri nga Blendi dhe Anjeza.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

 

@blendi_klosi @noragega

A post shared by 🇦🇱TV Presenter/TopChannel (@anjezamaja) on