Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre “bisha” (FOTO) – AlpeGossip
Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre “bisha” (FOTO)

Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre “bisha” (FOTO)

Edhe pse ato kanë mundësi të përfitojnë nga fama e motrave të tyre preferojnë të rrinë në qetsi dhe të mos bëjnë “zhurmë”.

Por duket se motrat e vipave tona bihen në sy për bukurinë e tyre.

Duket se vajzat të cilat i njohim shumë pak duan apo sduan nuk i shpëtojnë dot famës pasi janë vërtet mjaft të bukura.

Për më tepër njihuni me motrat e vipave të cilat janë edhe më simpatike se ato vetë.

Motrat e Besa Kokdhimës

Motra Afërdita Dreshajt

Motra e vogël e Lori Hoxhës

Motra e Nora Istrefit (Nita)

Motra e fshehtë e këngëtareve Adelina dhe Zanfina Ismailit

Motra e Oriola Marashit

Motra e Adelina Tahirit