E VESHUR ME TË BARDHA E ME TË BIRIN NË KRAHË/ Adelina shfaqet si kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
E VESHUR ME TË BARDHA E ME TË BIRIN NË KRAHË/ Adelina shfaqet si kurrë më parë (FOTO)

E VESHUR ME TË BARDHA E ME TË BIRIN NË KRAHË/ Adelina shfaqet si kurrë më parë (FOTO)

Prej kohësh në rrjete sociale , Adelina Tahiri dhe Rezarta Shkurta na kishin lajmëruar se diçka e bukur do të vinte.

Më në fund pritjes i erdhi e fundi, dhe u “shpërblyem” me disa foto mjaft të bukura.

Në to shfaqet Adelina teksa mban në krahë të voglin e saj i cili erdhi në jetë disa muaj më parë.

Mesa duket këngëtarja ka vendosur ta bëjë të paharrueshme këtë periudhë duke realizuar disa foto artistike.