“Kroi nuk do t’ia dijë as për mikrofon, as për kamera”/ Partnerja e Alban Dudushit tregon se…(FOTO) – AlpeGossip
“Kroi nuk do t’ia dijë as për mikrofon, as për kamera”/ Partnerja e Alban Dudushit  tregon se…(FOTO)

“Kroi nuk do t’ia dijë as për mikrofon, as për kamera”/ Partnerja e Alban Dudushit tregon se…(FOTO)

Pak kohë më parë çifti i gazetarëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë bërë prindër të vogëlushit Kroi Art.
Gjatë ditës së sotme ata kanë qenë familjarisht pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel. Por duket se xhirimet nuk e kanë penguar vogëlushin të respektojë oraret e tij sa i përket ushqimit.

Bieta ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet duke i dhënë gji vogëlushit.”Kur ka orarin e tij, Kroi nuk do t’ia dije as per mikrofon, as per kamera,”-përfundon gazetarja.