Dy moderatoret e njohura na tregojnë më shumë për shoqërinë e tyre/ Ja si e nisi ditën ato (FOTO) – AlpeGossip
Dy moderatoret e njohura na tregojnë  më shumë për shoqërinë e tyre/ Ja si e nisi ditën ato (FOTO)

Dy moderatoret e njohura na tregojnë më shumë për shoqërinë e tyre/ Ja si e nisi ditën ato (FOTO)

Përveçse janë dy nga moderatoret më të pëlqyera në Top Channel, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë edhe mike të ngushta.
Kështu kafen e mëngjesit në këtë fillim jave dy bukuroshet e ekranit e kanë konsumuar së bashku.

Të veshura sportive dhe mjaft në formë asnjëra nuk ka rezistuar pa publikuar një “selfie” në rrjete sociale, edhe Xhemi, e cila nuk është shumë aktive në Instagram