Eneda publikon momentet më të ëmbla me të voglën e saj! (FOTO) – AlpeGossip
Eneda publikon momentet më të ëmbla me të voglën e saj! (FOTO)

Eneda publikon momentet më të ëmbla me të voglën e saj! (FOTO)

Këngëtarja Eneda Tarifa ka publikuar në rrjete sociale disa momente nga prapaskenat e koncertit “Diva”.
Ajo ka treguar sesi vogëlushja e saj Aria e ka surprizuar dhe i ka falur shumë dashuri gjatë koncertit.

“Tufa me e bukur ishte kjo.Ç’fare ndodh mbas kuintave mbetet mbas kuintave,”-shkruan Eneda në rrjete sociale.

Ndërkohë Arian e shohim mjaft të rritur dhe duket se ka mjaft ngjashmëri nga Eneda.