Sipas Luanës, ajo ka lëkurën më të mirë në botë dhe arsyeja për këtë qenka fare e thjeshtë (VIDEO) – AlpeGossip
Sipas Luanës, ajo ka lëkurën më të mirë në botë dhe arsyeja për këtë qenka fare e thjeshtë (VIDEO)

Sipas Luanës, ajo ka lëkurën më të mirë në botë dhe arsyeja për këtë qenka fare e thjeshtë (VIDEO)

Përveç linjave, për të cilat e lëvdojnë të gjithë, Luana Vjollca ka dhe një arsye tjetër përse është një nga femrat më tërheqëse shqiptare.

Moderatorja ka lëkurën më të mirë në botë. Të paktën kështu thotë ajo në një Instastory që ka publikuar sot, ku shfaqet duke drejtuar automjetin.

Me muzikë ritmike në sfond, Luana kërcen në makinë teksa i bën vetes një video. Dielli i bie në fytyrën e saj të pastër, për të cilën Luana ka vetëm një njeri për të falënderuar, nënën e saj.

Ajo ka etiketuar mami Marian në Instagram për ta falënderuar:

“Faleminderit mam për lëkurën më të mirë në botë. Të dua”!, shkruan Luana.