HITI I 2020-ës/ Publikohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës dhe Maitre Gims – AlpeGossip
HITI I 2020-ës/ Publikohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës dhe Maitre Gims

HITI I 2020-ës/ Publikohet bashkëpunimi i Dhurata Dorës dhe Maitre Gims

Prej kohësh ishte përfolur shumë në media se Dhurata Dora do rikthehet me një këngë të re pas hitit “Zemër”. Këtë herë Dhurata sërish vjen në bashkëpunim me një këngëtar me famë botërore e bëhet fjalë për Maitre Gims. Ky i fundit ka publikuar sot në kanalin e tij në Youtube bashkëpunimin me Dhuratën. Kënga mban titullin “Te quiero” dhe Maitre Gims e Dhurata kanë bashkëpunuar edhe me DJ Assad. Kënga vjen në versionin audio dhe është pëlqyer shumë. Madje disa e cilësojnë si hitin e 2010-ës. Nuk dihet ende nëse Dhurata dhe Maitre do sjellin edhe një videoklip për këtë këngë.